מחפשים דרך להרחיק יונים ללא לפגוע בהם? מחפשים פיתרון לבעיית יונים? נסו  מכשיר להרחקת יונים של חברת רויאבי הדברה
אלקטרונית! הדרך היעילה וההומנית ביותר לביצוע הרחקת יונים ללא פגיעה בהם.

בשוק הרחקת היונים קיימים מספר דרכים להרחקת היונים, בין השאר דוקרנים, פסי דבק וג'לים דביקים, דבר הגורם סבל לבעל הכנף ולא תמיד עוזר ומשפיע. ברויאבי הדברה אלקטרונית תמצאו מכשירים שנבדקו ע"י צוות החברה ונמצאו מועילים להרחקת יונים. ברויאבי תמצאו מכשירים מכשירי הדברה אלקטרונית ללא פגיעה או פציעה של בעל הכנף.  תוכלו למצוא אצלינו מכשירי הרחקת יונים המבוססים על קול ולייזר.

מכשיר לייזר להרחקת ציפורים ויונים נחשב למילה האחרונה בתחום ההדברה האלקטרונית. במכשיר זה נעשה שימוש מוצלח במקומות רבים בארץ ובעולם, לרבות בשדות התעופה, במפעלי תעשייה, בשטחי גידול ובסביבת המגורים של בני אדם. קרני הלייזר מפחידו את היונים ללא גרימת נזק לעיניהן המכוסות בקרום והן בורחות מהמקום. יש לציין כי הציפורים והיונים אינן מתרגלות לאפקט הפחד שנוצר מקרני הלייזר המשודרות לכיוונן ולכן פתרון זה להרחקת ציפורים ויונים הולך ותופס תאוצה.
אקדחי הלייזר להרחקת יונים נמצאים בשימוש נרחב בשנים האחרונות בארה"ב, בארץ ובמקומות נוספים. רשויות לשמירת הטבע בארה"ב בחנו לעומק את השימוש באקדחי הלייזר ולאחר שמצאו כי מדובר בשיטה יעילה שאינה פוגעת בציפורים החלו ליישם את השימוש במקומות רבים. כאמור, אקדח לייזר אינו מזהם ופוגע בסביבה, כמו שיטות הדברה עם רעלים, וזוהי שיטה הומאנית, יעילה ואפקטיבית המרחיקה לצמיתות את היונים.    
  
מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים וציפורים באמצעות גלי קול נחשב לפתרון איכותי, יעיל וזול. את המכשיר הסוני יש להתקין בסמוך למקום הקינון של הציפורים או היונים. בכל פעם שגלאי התנועה והנפח מגלה תנועת ציפורים הוא מפעיל צלילים הנשמעים לאוזן בני אדם, המדמים את הקול של העופות הדורסים לכן היונים נמלטות מהמקום ואינן שבות אליו. המכשיר האולטראסוני משדר קולות בתדר גבוה שאינו נשמע לאוזני בני אדם וחיות אחרות וגורם לסביבה לא נעימה עבור היונים, ולכן אלה מתרחקות מהמקום ולא חוזרות אליו כל עוד המכשיר פועל. שימוש נכון והתקנה מקצועית של מכשיר אולטראסוני מבטיחים לכם סביבת מגורים ללא יונים.
יודגש כי מכשיר אולטראסוני משמיע קול בתדר גבוה - הקולות אינם נשמעים לאוזנם של בני אדם וחיות הבית. הרעש בלתי נסבל לציפורים וליונים ולכן הן מתרחקות מהמקום בעוד מכשיר סוני מדמה קול של ינשופים, נשרים ובעלי כנף טורפים אחרים.