החיסכון שלך 69%

רויאבי הדברה אלקטרונית | הרחקת יונים וציפורים בלייזר

חשמל קבוע, סוללות, סולארי
מחיר מחירון: 3,300.00 
1,029.00 
(כולל מע"מ) החסכון שלך: 2,271.00 ₪ (69%)
SH35.PR
במלאי
+

רויאבי הדברה אלקטרונית גאה להציג את המילה האחרונה בתחום ההדברה האלקטרונית. מכשיר הרחקת יונים סולארי באמצעות לייזר. השיטה החדשה והמהפכנית להרחקת יונים לראשונה בישראל וברוב השווקים הבייתים בעולםהרחקת יונים בלייזר היא אחת מהשיטות הבטוחות ביותר להרחקת יונים, היא מיושמת בשדות תעופה ברחבי העולם, בשוק החקלאות, מעפלי תעשייה וכו'.

מכשיר סולארי להרחקת יונים בקרן לייזר

המכשיר המצוייד בגלאי נפח, קולט כל תזוזה במרחק של עד 9 מטרים.  כאשר יונה או ציפור תגיע לשטח בו מותקן המכשיר, המכשיר ישדר קרן לייזר ירוקה בזווית 360 - באמצעות מנוע מסתובב. קרן הלייזר מפחידה את היונה ומסלקת אותה במהירות.

רויאבי גאה להיות חברת ההדברה האלקטרונית הראשונה בישראל לעבוד בשיטת הלייזר להרחקת יונים

הרחקת יונים באמצעות קרן לייזר היא שיטה הומאנית וכדאי לדעת כי קרני הלייזר באורך גל של 650 ננומטר אינן פוגעות בעיני היונים מאחר ואלה מכוסות בקרום מיוחד המגן עליהן בפני קרינה אולטרה סגולה. היונה נבהלת מקרני הלייזר ופיזורן ולכן בורחת מהמקום. חשוב לדעת כי היונים אינן מתרגלות לאפקט ההפחדה הנוצר על ידי קרני הלייזר ולכן שיטה זו תופסת מקום של כבוד בקרב הלקוחות והחברות המתמחות בהדברה אלקטרונית. 

 

המכשיר כולל סוללות נטענות ופאנל סולארי, אין צורך בשקעים!

שימו לב: מכשיר זה אינו צעצוע או משחק, אין לכוון בשום פנים ואופן קרן לייזר לכיוון בני אדם, אחת כמה וכמה לאיזור העין! יש להרחיק מהישג יד של ילדים!

 

הזנת מתח:
  • חשמל קבוע
  • סוללות
  • סולארי
מתאים גם לשימוש חוץ?:
שיטת הרחקה:
  • לייזר