מרחיק חתולים - מכשיר אולטרא סוני

08/21/2016
על ידי RoyAvi Admin

הרחקת חתולים

כדאי לדעת כי יש מספר פתרונות להרחקת חתולים אך בשום מקרה אין לבחור בשיטות בלתי הומאניות כמו פיזור רעל, פיזור חומרים מזיקים או שימוש בכוח פיזי. יש לציין כי הדברה עם רעלים או שימוש בכוח פיסי נגד חתולים מהווה עבירה על החוק. לכן, כדאי לפנות לחברה מקצועית שמציעה פתרון ירוק ויעיל כמו מכשיר אולטרא סוני להרחקת חתולים.

פתרון הומאני להרחקת חתולים

רבים רואים בחתולי הרחוב כמועילים מאחר והם צדים עכברים, נחשים, ג'וקים ושאר מיני רמשים, זוחלים ומכרסמים. יחד עם זאת יש לזכור כי הם חיים ברחוב ללא פיקוח וטיפול וטרינרי והם לא מחוסנים ומטופלים. לכן, הם עלולים להפיץ מחלות וטפילים, ולהוות מפגע בריאותי לתושבים. כמו כן, החתולים מתרבים בקצב מהיר וגורמים לרעש בלילות ולהיתקלויות לא נעימות כאשר פותחים את דלת חדר האשפה או את הפח ברחוב, כאשר מניעים את הרכב ביום סגריר וכדומה. לכן, כדאי להזמין חברת הדברה מקצועית שפועלת כחוק ומציעה פתרון הומאני וללא נזק לסביבה. אחד הפתרונות החדשניים, הירוקים והיעילים ביותר הוא מכשיר אולטרא סוני אשר משמיע רעש בתדר גבוה שאינו נעים לאוזני החתול וגורם לו להתרחק מהמקום. יש לציין כי הרעש אינו נשמע או מזיק לבני האדם.

 פתרון ירוק ואפקטיבי

כאמור, מכשיר אולטרא סוני להרחקת חתולים הינו פתרון ירוק ויעיל. יש מגוון רחב של מכשירים, ביניהם מכשירי אולטרא סוני ניידים המופעלים באמצעות סוללה ויש מכשירים עם גלאי נפח המתעוררים לפעולה כאשר מזהים תנועה בטווח של עד 8 מטרים ובזווית רחבה של 110 מעלות. אגב, ניתן לרכוש מכשיר אולטרא סוני עם תא סולארי, פתרון ירוק שניתן להתקין בקלות בחצר, בגינה, בחניה או ליד פחי האשפה.

הערות

לא נמצאו הודעות

הודעה חדשה