הדברת חולדות בהדברה אלקטרונית

07/13/2017
על ידי חברת רויאבי

הדברת חולדות באמצעים אלקטרוניים

השיטות הנפוצות ביותר להדברת חולדות (עכברושים) כרוכות לא פעם בשימוש בכימיקלים מסוכנים המזהמים את הסביבה, מסכנים חיות מחמד וילדים ועלולים לגרום לנזקים כבדים בצד התועלת האפשרית.כיום יש טרנד להשתמש בשיטות של הדברה ירוקה, ואחד הפתרונות המשוכללים ביותר הוא שימוש בהדברה אלקטרונית לטיפול בחולדות ומכרסמים אחרים. הדברה אלקטרונית מעניקה את אותו אפקט הדברה, אולם ללא שימוש בחומרים רעילים. ההדברה האלקטרונית היא שיטה בטוחה ומבוססת על שימוש במכשירים אלקטרוניים הגורמים לחולדות -עכברושים  תחושת אי נוחות הגורמת להם לעזוב את המקום בו הם נמצאים. המכשור פועל 24 שעות בכל ימות השבוע ואינו מסכן בני אדם וחיות מחמד.

 

הדברת חולדות אולטראסונית

מי יכול להשתמש בהדברת חולדות אלקטרונית?

כולם. בניגוד לשיטות הקונוונציונליות להדברה שבהן צריך לקחת בחשבון מיקום, סביבה ומאפיינים שונים,  הדברת חולדות אלקטרונית ירוקה ובטוחה לחלוטין.
למה כדאי לבחור בהדברת חולדות אלקטרונית? הדברת חולדות אלקטרונית היא  שיטה ידידותית לסביבה ולבני האדם. היא אינה כרוכה בתופעות לוואי וריחות ומראות לא נעימים. הדברת חולדות אלקטרונית אף אינה דורשת פינוי שטח או הכנת הבית להדברה. היא אינה מצריכה את בני הבית לעזוב את המקום ולא נקשר בשמה שום אסון כמו בשיטות האחרות. ההוצאה ההתחלתית על המכשור אומנם גבוהה יחסית, אך לאחר מכן ההוצאות אפסיות והשיטה לא רק מדבירה מזיקים קיימים אלא גם מונעת את בואם העתידי. 

ההדברה האלקטרונית מתבססת על מספר שיטות אלקטרוניות אשר מבוססות על הכרת נקודות התורפה של המזיקים וניצולן.

 

מרחיק עכברים וחולדות אולטראסוני

 

שיטות ההדברה אלקטרונית:

1. תדרי אולטרה סאונד – שיטה אלקטרונית זאת מבוססת על שידור גלי אולטרה סאונד בתדרים שגורמים לתחושת אי נוחות למזיקים ומבריחים אותם. האוזן האנושית אינה מסוגלת לזהות רעשים אלה ולכן הם אינם מהווים מטרד. שיטה ז נחשבת כמעולה לסילוק חרקים ומכרסמים.
2. גלי קול קצרים – שיטה אלקטרונית זאת מבוססת על שידור תדרים  קצרים במיוחד שהאוזן האנושית אינה מזהה אולם הם מהווים מטרד לאוזניים של חולדות.
3  יצירת ויברציות – בשיטה זו מכשיר נמצא על פני האדמה ומשדר תנודות ורעידות ע"י גלי קול. מזיקים ומכרסמים אשר נמצאים מתחת אדמה נרתעים ומתרחקים מהשטח.

כל היחידות הנן בטוחות לשימוש בסביבת בני אדם, עובריםשטרם נולדו ומזיקים שאינם מכרסמים כגון כלבים, חתולים, ציפורים, חיות משק וזוחלים.

כמה זמן נמשכת ההדברה?

ההדברה נמשכת בין מספר ימים למספר שבועות, לפי אכלוס המקום בעכברושים וגודלו.

מכשור להדברת חולדות באמצעים אלקטרוניים ניתן לרכוש בחנויות לחומרי בניין או ישירות מחברת ההדברה. מומלצת קנייה מחברה כי היא מאפשרת התאמה מירבית של המכשיר אל סוג המזיקים ופריסתם בבית. ייעוץ מתאים של מומחה יביא לתוצאות האופטימליות להיפטר מהחולדות לתמיד.

לקבלת ייעוץ להדברת חולדות ועכברים תוכלו ליצור עימנו קשר.

מעוניינים במכשיר הרחקת עכברים וחולדות. לחצו כאן!

הערות

לא נמצאו הודעות

הודעה חדשה