הדברת חולדות בהדברה אלקטרונית

07/13/2017
על ידי חברת רויאבי

הדברת חולדות באמצעים אלקטרוניים

השיטות הנפוצות ביותר להדברת חולדות (עכברושים) כרוכות לא פעם בשימוש בכימיקלים מסוכנים המזהמים את הסביבה, מסכנים חיות מחמד וילדים ועלולים לגרום לנזקים כבדים בצד התועלת האפשרית.כיום יש טרנד להשתמש בשיטות של הדברה ירוקה, ואחד הפתרונות המשוכללים ביותר הוא שימוש בהדברה אלקטרונית לטיפול בחולדות ומכרסמים אחרים. הדברה אלקטרונית מעניקה את אותו אפקט הדברה, אולם ללא שימוש בחומרים רעילים. ההדברה האלקטרונית היא שיטה בטוחה ומבוססת על שימוש במכשירים אלקטרוניים הגורמים לחולדות -עכברושים  תחושת אי נוחות הגורמת להם לעזוב את המקום בו הם נמצאים. המכשור פועל 24 שעות בכל ימות השבוע ואינו מסכן בני אדם וחיות מחמד.

 

הדברת חולדות אולטראסונית

מי יכול להשתמש בהדברת חולדות אלקטרונית?

כולם. בניגוד לשיטות הקונוונציונליות להדברה שבהן צריך לקחת בחשבון מיקום, סביבה ומאפיינים שונים,  הדברת חולדות אלקטרונית ירוקה ובטוחה לחלוטין.
למה כדאי לבחור בהדברת חולדות אלקטרונית? הדברת חולדות אלקטרונית היא  שיטה ידידותית לסביבה ולבני האדם. היא אינה כרוכה בתופעות לוואי וריחות ומראות לא נעימים. הדברת חולדות אלקטרונית אף אינה דורשת פינוי שטח או הכנת הבית להדברה. היא אינה מצריכה את בני הבית לעזוב את המקום ולא נקשר בשמה שום אסון כמו בשיטות האחרות. ההוצאה ההתחלתית על המכשור אומנם גבוהה יחסית, אך לאחר מכן ההוצאות אפסיות והשיטה לא רק מדבירה מזיקים קיימים אלא גם מונעת את בואם העתידי. 

ההדברה האלקטרונית מתבססת על מספר שיטות אלקטרוניות אשר מבוססות על הכרת נקודות התורפה של המזיקים וניצולן.

 

מרחיק עכברים וחולדות אולטראסוני

 

שיטות ההדברה אלקטרונית:

1. תדרי אולטרה סאונד – שיטה אלקטרונית זאת מבוססת על שידור גלי אולטרה סאונד בתדרים שגורמים לתחושת אי נוחות למזיקים ומבריחים אותם. האוזן האנושית אינה מסוגלת לזהות רעשים אלה ולכן הם אינם מהווים מטרד. שיטה ז נחשבת כמעולה לסילוק חרקים ומכרסמים.
2. גלי קול קצרים – שיטה אלקטרונית זאת מבוססת על שידור תדרים  קצרים במיוחד שהאוזן האנושית אינה מזהה אולם הם מהווים מטרד לאוזניים של חולדות.
3  יצירת ויברציות – בשיטה זו מכשיר נמצא על פני האדמה ומשדר תנודות ורעידות ע"י גלי קול. מזיקים ומכרסמים אשר נמצאים מתחת אדמה נרתעים ומתרחקים מהשטח.

כל היחידות הנן בטוחות לשימוש בסביבת בני אדם, עובריםשטרם נולדו ומזיקים שאינם מכרסמים כגון כלבים, חתולים, ציפורים, חיות משק וזוחלים.

כמה זמן נמשכת ההדברה?

ההדברה נמשכת בין מספר ימים למספר שבועות, לפי אכלוס המקום בעכברושים וגודלו.

מכשור להדברת חולדות באמצעים אלקטרוניים ניתן לרכוש בחנויות לחומרי בניין או ישירות מחברת ההדברה. מומלצת קנייה מחברה כי היא מאפשרת התאמה מירבית של המכשיר אל סוג המזיקים ופריסתם בבית. ייעוץ מתאים של מומחה יביא לתוצאות האופטימליות להיפטר מהחולדות לתמיד.

לקבלת ייעוץ להדברת חולדות ועכברים תוכלו ליצור עימנו קשר.

מעוניינים במכשיר הרחקת עכברים וחולדות. לחצו כאן!

איך מרחיקים חתולים?

08/25/2016
על ידי RoyAvi Admin

הרחקת חתולים משטחים גדולים
על מנת לבצע הרחקת חתולים משטחים נרחבים, ולא רק מהמרפסת הביתית, מומלץ להשתמש במכשיר אולטרא סוני, מכשיר המשמיע קולות בתדרים משתנים, בהתאם לבעל החיים אשר אותו אנו מעוניינים להרחיק. התדרים המושמעים הינם ספציפית לכל סוג בעל חיים, כך שמדובר בשיטה מדויקת שאינה פוגעת בבני אדם. טווח המכשיר הוא גדול, 180 מ"ר, כך שהמכשיר מותאם לשטחים נרחבים, והמחיר משתלם במיוחד עבור סוחרים, ועדי עובדים וועדי בתים המעוניינים למגר את תופעת החתולים המשוטטים בשטחם בקלות, באופן יעיל ומהיר, בצורה הומאנית, וכמובן על ידי מחיר הוגן במיוחד.

הרחקת עטלפים - הדברה ירוקה

08/25/2016
על ידי RoyAvi Admin

עטלפי הפירות המצויים מקימים מושבות בעיקר במערות, מחבואים תת-קרקעיים, ולעתים על עצים (עצי דקל ועצי פיקוס לרוב). הם גמישים בבחירת מקומות הקינון, שלהם, ויכולים להשתכן גם בעליות גג חדשות, מרתפים, חניונים תת-קרקעיים וכו'. הם בוחרים את אזור המחיה בעיקר לפי טיב המחבוא התת-קרקעי ולא
לפי זמינות המזון והקרבה לעצי פרי.

אם חילוף החומרים אצל יונקים קטנים הוא מהיר ונמרץ, חילוף החומרים של העטלף נמרץ פי כמה מפני שהתעופה, כאמור, צורכת אנרגיה רבה. עטלף, הניזון מחרקים, אוכל במשך הלילה חרקים שמשקלם בין רבע למחצית ממשקל גופו; המזון מתעכל במהירות, והעטלף ממהר להיפטר מן ה"מטען העודף". עטלפי פירות מרסקים את גושי הפרי מול רכסים רוחביים בחיך: את הסיבים הם יורקים ומיץ הפירות מתעכל תוך 20-30 דקות, כשעודפי המים מותזים בלשלשת. רוב העטלפים ניזונים מחרקים ומפירות, אבל יש גם כאלה הניזונים מצוף, מאבקת פרחים, מחולייתנים קטנים, מדגים, מצפרדעים ומדם יונקים.

מרחיק חתולים - מכשיר אולטרא סוני

08/21/2016
על ידי RoyAvi Admin

הרחקת חתולים

כדאי לדעת כי יש מספר פתרונות להרחקת חתולים אך בשום מקרה אין לבחור בשיטות בלתי הומאניות כמו פיזור רעל, פיזור חומרים מזיקים או שימוש בכוח פיזי. יש לציין כי הדברה עם רעלים או שימוש בכוח פיסי נגד חתולים מהווה עבירה על החוק. לכן, כדאי לפנות לחברה מקצועית שמציעה פתרון ירוק ויעיל כמו מכשיר אולטרא סוני להרחקת חתולים.

הרחקת יונים ע"י מכשיר לייזר

08/21/2016
על ידי חברת רויאבי

סביבה לא בריאה

נוכחות היונים הופכת את הסביבה ללא בריאה אך מכיוון שמדובר בתופעה שכיחה ניתן לראות יונים על אדם החלון, במיוחד במסתורי הכביסה, בחללי גגות ומבנים, במקומות העבודה, בבתי ספר וגנים. לעיתים זוג היונים מחליט לקנן דווקא במרפסת שלנו או על אדן חלון החדר וחשוב להרחיקן. אמנם יש שיטות רבות להרחקת יונים אך חלקן נמצאו לא יעילות ויש שיטות שמזיקות לסביבה, לדוגמה פיזור רעל, וישנן שיטות שאינן הומאניות כמו פסי חשמל. לכן, כדאי להכיר את מכשירי הלייזר החדשים שנמצאו כיעילים וכהומאניים ביותר, ללא פגיעה בסביבה וללא המתת היונים.

יש לציין כי הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיה למחלות שונות מיונים הינם רגישות לטפילי יונים כאשר היונים מקננות במרחק נגיעה מבני אדם, רגישות ללשלשת היונים, רגישות לנוצות היונים. מאחר והאורגניזמים נמצאים בלשלשת אשר היונים מפזרות באוויר הפתוח עלולים בני האדם הנמצאים בסביבה מרובת יונים לסבול מתופעות כמו קשיי נשימה, אדמומיות בעור, גרד, נפיחויות ומחלות בקטריאליות שבמקרים קיצוניים יכולים להביא לזיהומים קשים בדרכי הנשימה, לפגיעה במערכת העצבים, להפלות ולדלקות קשות.

למה להרחיק יונים בכלל?

08/21/2016
על ידי RoyAvi Admin

ונה היא סוג של ציפור ממשפחת היוניים. ישנם כ-318 מינים של יונים. היונים הן מונוגמיות, ומחליפות בני זוג רק במקרה של פטירת אחד מבני הזוג. ברגע שהקן מוכן, הנקבה תטיל ביצה אחת בכל יום, כאשר מספר הביצים 2 ביצים כל אחד מבני הזוג מאכיל גוזל אחד מחלב יונים אשר נוצר בגרונם. זמן הדגירה על הביצים הוא בין 17 ל-19 ימים. הגוזלים מוכנים לתעופה כעבור בערך 4-5 שבועות מבקיעתם. יונים הם בעלי חיים הנושאים מחלות שונות, כינים וחיידקים מסוכנים לבני אדם. 

הברחת חתולים מחצר הבית ע"י מכשיר אולטראסוני

11/11/2014
על ידי RoyAvi Admin

הטיפול בעבר בבעיית חתולים

 חשוב לדעת כי החוק בישראל אוסר להרוג, להשמיד, להרעיל או לפגוע בחתולים, גם ובמיוחד כאשר מדובר בחתולי רחוב. בעבר הלא רחוק השיטה היחידה לטיפול בבעיה הייתה באמצעות לכידת החתולים והרחקתם באופן הומאני, מבלי לגרום להם נזק. רק במקרים נדירים של חיות נגועות במחלות ניתן היה לקבל אישור ממשלתי מיוחד לעריכת הרעלה מקיפה באזור הנגוע. כפועל יוצא מכך, ברוב המכריע של המקרים, השיטות האפשריות להרחקת חתולים היו בלתי יעילות וזמניות. זאת מכיוון שגם לאחר הרחקת החתולים, מהר מאוד חתולים חדשים מופיעים במקומם. למעשה, הייתה זו שיטה סיזיפית שדרשה סילוק שוטף ובלתי פוסק של המטרד. יחד עם זאת, בזכות התקדמות המדע והטכנולוגיה מוצע כיום בשוק מכשיר מהפכני, הפועל על עקרונות הדברה אלקטרונית שמרחיקה את החתולים בעזרת סאונד.

הרחקת יונים אלקטרונית

11/09/2014
על ידי RoyAvi Admin

סיכונים תברואתיים ונזק לרכוש

יונים נושאות עמן פרעושים, כינים, פשפשים וקרדיות שונות. כמו כן הלשלשת שלהן חומצית ועלולה לפגוע בתשתיות ורכוש, הלשלשת גורמת גם למפגעים אסתטיים כמו לכלוך קירות ומתקנים. קינון היונים גורם לרעש רב ובלתי פוסק. להקות היונים מעדיפות לקנן במרכזי הערים ובמרחבי המגורים מאחר ויש להן אינספור אתרי קינון והן אינן חשופות לינשופים ולציפורים טורפות כמו עיט אשר חיים במרחבים הפתוחים וביישובים חקלאיים. המפגש בין האדם ליונה גורם למערכת יחסים מורכבת ובעוד היונה נהנית מתדמית של ציפור נקיה המביאה את השלום הרי היא מהווה מטרד שכדאי להרחיקו מאזור המגורים. יש לציין כי יונים נוהגות לקנן במסתורים והסביבה העירונית מספקת להן שלל אפשרויות ומקומות לקינון, בין היתר- מסתורי כביסה, גגות רעפים, מזגנים, מרזבים ומרפסות.

הדרך למנוע לכלוך עטלפים

11/07/2014
על ידי RoyAvi Admin

סובל מלכלוך עטלפים? יריקות עטלפים הם אכן תופעה מרגיזה ולא אסטטית. יחד עם זאת חשוב לזכור כי אוכלוסיית העטלפים חשובה מאחר והם מבצעים הדברה ביולוגית ליתושים. הדברת עטלפים בחומרים כימיים אינה חוקית בישראל ולכן הפיתרון האמין והמומלץ ביותר הוא מכשיר אולטראסוני נגד עטלפים.