הרחקת חתולים – כיצד עושים זאת?
ישנן שיטות שונות המיועדות לביצוע הרחקת חתולים. כל השיטות טבעיות למדי, מכיוון שביצוע הרחקת חתולים חייב להיעשות באופן הומאני, פעולות השמדת חתולים נתפסות באופן ציבורי כמעשה לא ראוי, ובצדק. מבחינה חוקית אסור לבצע השמדת חתולים המונית, כל עוד לא מדובר על בעלי חיים נגועים, וגם במקרה כזה יש צורך לקבל אישור ולבצע הליכים באופן ממשלתי ולא פרטי. לסיכום, הרחקת חתולים נעשית באופן הומאני על ידי שיטות שונות המיועדות לכך, שיטות אלו בעלות טווח השפעה משתנה, רמת יעילות משתנה, ובאופן כללי לא במקרה קיימות שיטות שונות המתאימות לאנשים שונים ולמקרים שונים, כולל תכשירים להרחקת חתולים ביתיים מאזורים מסוימים בבית בלבד.

הרחקת חתולים מחצר הבית
הרחקת חתולים יכולה להיעשות באופן עצמאי בשימוש באמצעים ביתיים. החתולים אלו חיות בעלות כושר למידה מוגבר ביחס למזיקים אחרים, ולכן אפשר ללמד את החתולים שמקומות מסוימים לא נעימים עבורם, וכך בעצם להרחיק אותם לצמיתות מאותו המקום. הבעיה – חתולים אחרים עלולים להופיע במקום החתולים האלו, חתולים שלא למדו שהמקום המסוים הזה לא בשבילם, וכך יש צורך להתחיל את כל הליך הלמידה מחדש. שיטות שונות לביצוע הרחקת חתולים על ידי הפיכת המקום ללא סימפטי עבורם הן על ידי אור, שפריצים של מים בתדירויות שונות, רעשים שונים המרתיעים את החתולים, ריחות שמרתיעים חתולים (כדוגמת ריחות של כלבים). באמצעות כל אחת מהשיטות שהוזכרו אפשר לבצע הרחקת חתולים, לפחות למשל זמן קצר.

הרחקת חתולים משטחים גדולים
על מנת לבצע הרחקת חתולים משטחים נרחבים, ולא רק מהמרפסת הביתית, מומלץ להשתמש במכשיר אולטרא סוני, מכשיר המשמיע קולות בתדרים משתנים, בהתאם לבעל החיים אשר אותו אנו מעוניינים להרחיק. התדרים המושמעים הינם ספציפית לכל סוג בעל חיים, כך שמדובר בשיטה מדויקת שאינה פוגעת בבני אדם. טווח המכשיר הוא גדול, 180 מ"ר, כך שהמכשיר מותאם לשטחים נרחבים, והמחיר משתלם במיוחד עבור סוחרים, ועדי עובדים וועדי בתים המעוניינים למגר את תופעת החתולים המשוטטים בשטחם בקלות, באופן יעיל ומהיר, בצורה הומאנית, וכמובן על ידי מחיר הוגן במיוחד.

למגוון מכשירי הרחקת חתולים וכלבים לחץ כאן